Wróć

Sprawy rodzinne

Sprawy rodzinne
  • rozwody i separacje,
  • podziałem majątku,
  • władzą rodzicielską, w tym jej ograniczeniem lub pozbawieniem,
  • uregulowaniem kontaktów z dzieckiem,
  • alimentami (ustalenie, zmiana, uchylenie),
  • wykonywanie wyroków zagranicznych,
  • postępowanie w sprawach uprowadzenia dziecka przez jednego z rodziców za granice.

Prawo rodzinne – Mosina, Luboń i okolice

Kancelaria BKSC świadczy pomoc prawną dla Klientów z Mosiny Lubonia i okolic z zakresu prawa rodzinnego. Prawnik rodzinny towarzyszy Klientom na każdym etapie postępowania sądowego. Prawnik posiada wiedzę w zakresie kodeksu rodzinnego oraz opiekuńczego. Zadania, których podejmuje się kancelaria, bardzo często dotyczą spraw alimentacyjnych, ustalania władzy rodzicielskiej, rozwodów.

Sprawy rodzinne wzbudzają wiele emocji u obu stron postępowania. Niezbędne jest profesjonalne wsparcie prawnicze i rzeczowa komunikacja. Konflikt prywatny warto rozwiązać polubownie, a gdy nie jest to możliwe, w sądzie. Prawnik rodzinny poprowadzi sprawę w taki sposób, aby obie strony mogły nawiązać prawidłową relację — na tyle, na ile jest to możliwe.

W czasie prowadzenia spraw rodzinnych kancelaria kieruje się dobrem Klienta, jak i jego najbliższej rodziny. Znajomość przepisów prawa pozwala prawnikowi rodzinnemu znaleźć najlepsze podejście w postępowaniu. Poza rozmową i poradą kancelaria zapewnia przygotowywanie dokumentów, wniosków, zbieranie dowodów, jak i załatwianie wszelkich spraw formalnych, w tym reprezentację przed organami sądowymi i innymi instytucjami.

Prawnik rodzinny – Mosina, Luboń i okolice

Sprawy rodzinne w kancelarii BKSC prowadzi przede wszystkim radca prawny Janusz Kosewski. Specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu międzynarodowych postępowań z zakresu prawa rodzinnego m.in. w tematyce uprowadzeń rodzicielskich do państw UE i USA. Zajmuje się także rozwodami i separacjami. Merytoryczne przygotowanie oraz zaangażowanie dają naszym Klientom skuteczne wsparcie.

Wszechstronna wiedza z zakresu prawa rodzinnego w połączeniu z troską o los naszych Klientów ma wpływ na korzystne zakończenie sprawy.

Kancelaria Luboń

ul. Jana III Sobieskiego 85
62-030 Luboń
tel.: 695 609 449

Kancelaria Stęszew

ul. Rynek 2
62-060 Stęszew
tel.: 602 468 329

Kancelaria Śrem

ul. Poznańska 9
63-100 Śrem
tel.: 695 609 449

Kancelaria Mosina

ul. Poznańska 2
62-050 Mosina
tel.: 602 468 329

sekretariat@bksc.pl